Marketing asszisztens

Budapest 11. kerület – Marketing asszisztens

Cégünk, amely száz százalékban magyar tulajdonú vállalkozás, új munkatársat keres Budapesten, az 11. kerületben történő munkavégzésre.
Pályakezdők jelentkezését is nagyon szívesen fogadjuk. 😊

Pozíció: Marketing asszisztens

Fontos, hogy akkor jelentkezz ha imádod és magabiztosan kezeled a social media felületeket. (Tiktok, insta, Fb)

Fő feladatok:

• Online kreatív anyagok elkészítése, ideértve weboldalakhoz, közösségi média platformokhoz és digitális kampányokhoz szükséges grafikai tervezés.
• Tiktok videók vágása publikálása.
• Offline anyagok tervezése, beleértve szórólapokat, brosúrákat, nyomtatott hirdetéseket stb.
• Hírlevelek készítése, Mailchimp rendszerében.
• Egyéb ad hoc feladatok ellátása.
• Menedzseled az online tartalmakat és gondoskodsz arról, hogy minden a lehető leggyorsabban megjelenjen az online platformjainkon

Elvárások:

• Kiváló képességek a grafikai tervezés terén, beleértve a vizuális koncepciók kidolgozását és a végleges anyagok elkészítését.
• Tapasztalat a digitális tervezésben és az online platformokhoz való alkalmazkodásban.
• Kiváló színérzék.
• Kreativitás és innovatív gondolkodás a vizuális kommunikáció terén.
• Részletes ismeretek az Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign) használatában.
• Jó kommunikációs és időmenedzsment képességek.
• Rugalmasság és képesség a határidők betartására csapatban és önállóan is.

Amit kínálunk:

• Inspirációban gazdag, kreatív munkakörnyezet egy fiatal, dinamikus csapatban.
• Fejlődési és tanulási lehetőségek a grafikai tervezés terén.
• Versenyképes jövedelem.

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, és részt venni egy izgalmas vállalkozás növekedésében, küldd el önéletrajzodat és portfóliódat a következő e-mail címre: karrier@alpinsun.hu