Szabadúszó sales manager

Napelemrendszerek és hőszivattyúk kiépítésével foglalkozó cégünk keresi új, szabadúszó kollégáját, akit megbízási szerződéssel szeretnénk foglalkoztatni, jutalékos rendszerben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új partnerek felkutatása, partnerlátogatás, személyes és folyamatos kapcsolattartás
  • Vevői igények magas szintű kezelése
  • Termékek és szolgáltatások szakszerű bemutatása ( A teljes termékpalettát a weboldalunkon találod: www.alpinsun.hu )
  • Leadek kezelése, folyamatos riport készítése a vezetőség felé
  • Árajánlatok elkészítése, meglévő árak és sablonok alapján
  • Utánkövetés
  • Sales felmérés elkészítése, napelemrendszerek esetében
  • Hőszivattyú igény során összekötés a szakértő, műszaki felmérővel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat.
  • Magabiztos, agilis személyiség
  • Értékesítési véna
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Az értékesítés szeretete, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség
  • Képesség az önálló munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Napelemes rendszerek ismerete
  • Napelemes rendszerek (HMKE vagy kiserőművek) értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Környezettudatos életmód ismerete
  • Megújuló energiában való jártasság
  • Napelemes, villamos, vagy gépészeti cégnél szerzett B2B értékesítői gyakorlat.
  • Akkumulátoros energiatárolós rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jutalék
  • Céges mobiltelefon
  • Szakmai felkészítés, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség, megbízási szerződés

Ha elnyerte tetszésed az álláshirdetésünk és úgy érzed pont Téged keresünk, jelentkezz a karrier@alpinsun.hu e-mail címen, fényképes önéletrajzoddal együtt.